Vítá vás Ellabi Welch...

18. srpna 2017 v 22:06 | Ellabi Welch |  Novinky na blogu/připravuje se/oznámení
Zdravím,
takže já jsem Ellabi Welch... A proč zrovna "Ellabi Welch"? Protože "Ell" je částečně moje jméno, "abi" je část mojí přezdívky, kterou mi občas někdo řekne. A "Welch"? No... protože Brian "Head" Welch z Koяn, přece! Prostě můj oblíbený hudebník. =D

Tady na blogu se chci věnovat hudbě. Především té, co poslouchám, samozřejmě. Budu sem psát své neprofesionální recenze - nebo něco v tom smyslu - alb, názory na různé kapely a na další různé věci týkající se především tvrdé hudby. Už teď vás proto prosím (a varuju XD), abyste všechno, co tu napíšu, brali s určitým nadhledem a rezervou, protože přeci jen nejsem žádný odborník, i když se hudbě ve skutečnosti věnuji nejen poslechem.A co že to vlastně poslouchám?
Především metal - všechny možné podžánry, nebudu je sem vypisovat, pak mi ještě někdo řekne, že to mám stejně blbě, kdo se má v těch metal-něco vyznat =D -, horror punk a v menší míře pak hard rock. Jako příklady mohu uvést třeba tyto kapely: Motionless In White, SlipKnot, Sepultura, Koяn, In This Moment, Children Of Bodom, Bullet For My Valentine, A Fire Inside, Apocalyptica, Deathstars, HIM, Avatar, SoilWork, The Dead XIII, Al B. Damned, Wednesday 13, Murderdolls, Sinsaenum, Love & Dead, Mötley Crüe, Sixx: A.M., Hellyeah, Sister, Davey Suicide, VIMIC/Scar The Martyr, Miss May I a další... Nejvíce ale miluju již zmiňované Koяny a Briana "Heada" Welche, takže je možné, že se tu o nich vyskytne více článků, než o ostatních.

Co naopak opravdu nesnáším, jsou Black Veil Brides (čekám, že mě členové BVB Army za to moc rádi mít nebudou) a podobné kapely. Neutrální názor na ně fakt nemám. A slibuju, že se tu článek o této kapele jednou určitě objeví. A o Sabaton, která je další z velmi nenáviděných kapel, se vyjadřovat nebudu. A to z toho důvodu, že o nich prostě mluvit nechci. Zas tolik je neznám, nikdy mě nezaujali a já tedy neměla důvod se o ně zajímat dál.

Za komentáře k článkům budu ráda. Pokud byste se chtěli na něco zeptat osobně, můžete mi napsat na em@il: ellabiwelch.s.musicworld@email.cz . Poslední informace úvodem je ta, že články s největší pravděpodobností nebudu přidávat pravidelně. Zatím je ještě musím všechny přepsat, protože ne vždy u sebe mám notebook a nebo nabitý mobil, takže styl tužka + papír prostě musí stačit. =D Taky je dost možné, že někdy nebude prostě čas a nebo nápad. Každopádně se budu snažit, aby tu něco bylo.

Teď už jen doufám, že to tu k něčemu bude, aspoň trochu, že se vám tu bude líbit a něco si odtud třeba i odnesete. =) =D

Vaše Ellabi Welch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama