Sister

31. srpna 2017 v 12:13 | Ellabi Welch |  Oblíbené kapely

Sister

Sister je, poměrně mladá, švédská čtyřčlenná kapela hrající kombinaci glam a punk metalu založená roku 2006.
Nynějšími členy jsou Jamie Anderson (zpěv), Tim Tweak (kytara), Martin Sweet (baskytara) a Cari Crow (bicí).
Prvním, co vydali, bylo EP "Deadboys Making Noise" a video k písni "Too Bad For You" z roku 2009.
Od té doby stihli natočit tři studiová alba, z nichž poslední, Stand Up, Forward, March! je z minulého roku a obsahuje výborné singly Endangered Species a Carved In Stone.Martin Sweet, Tim Tweak, Cari Crow, Jamie Anderson

Co se týče Sister, musím říct, že se mi zalíbili okamžitě. Možná částečně i proto, že mi připomínají, ne vždy, ale v určitých pasážích, jejich vzor a moje oblíbené Mötley Crüe.
Jsou to mladí, zdá se, že nepříliš známí, kluci, co hrají, teď už hlavně punk metal a narazila jsem na ně, jak jinak, než náhodně na YouTube. =D A sice na videoklip k písni Carved In Stone, kterou mám od nich hodně ráda a rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější.
Kromě hudby se mi líbí i Jamieho hlas, který úžasně vyniká v písni Would You Love A Creature, která se nachází na jejich prvním albu s názvem Hated.
Já osobně mám nejradši z jejich malé disografie poslední vydané album, a sice Stand Up, Forward, March!, které mě baví opravdu ze všech tří nejvíce. Oproti tomu jejich druhý počin, Disguised Vultures, mě opravdu moc nezaujal. Přijde mi to zbytečně prvoplánově ukřičené a jsem upřímně ráda, že s tím nepokračovali dál. A nějakou píseň, kterou mám z tohoto nepříliš povedeného alba ráda? No, snad jen Sick, která dostala i video, ale to má omezenou přístupnost, takže jej sem dávat stejně nebudu. =D Samozřejmě jsem se na něj podívala a musím říct, že to není nic zase tak hrozného. Jsou mnohem horší. Jen je spíše zbytečné samo o sobě. Ale když to tak chtěli natočit, jejich věc.
Z Hated bych rozhodně vyzdvihla skladby jako Would You Love A Creature, kterou jsem už tu zmiňovala, dále Bullshit & Blackstabbing, Werewolfs On Blackstreet, The Unlucky Minority a též již zmíněnou Too Bad For You. Zbytek alba byl taky dobrý, ale tyto mám nejradši.
A co se týče dalších oblíbených skladeb, tzn. z posledního alba, kde mě opravdu bavili všechny, mám asi nejradši zmíněné Carved In Stone a Endangered Species. Dále pak také Let It Bleed a... vlastně tak nějak všechny. =D Tyhle tři ale asi nejvíce... možná.
Sister mi, kromě Mötley Crüe, také částečně připomínají kapelu Wednesday 13. Jako kdyby tahle švédská kapela byla jeho mladším, punk/glam metalovým sourozencem.


Carved In Stone

Would You Love A Creature

Endangered Species

Bullshit & Blackstabbing


Ellabi Welch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama