Kapela, kterou nesnáším + můj oblíbený zpěvák

22. srpna 2017 v 19:36 | Ellabi Welch |  Úvahy, názory, myšlenky...
Ta mnou nenáviděná kapela se jmenuje Metaprism a mnou oblíbený (i když nepříliš známý) zpěvák vystupuje pod jménem Al B. Damned, vlastním jménem je ovšem Joey Draper.
Metaprism je kapela, o které jsem doposud neměla ponětí, hrající melodický metal (žánr, který mám ráda, mimochodem). Joey Draper je umělec vystupující pod jménem Al B. Damned a skládá hudbu a zpívá pro stejnojmenné hudební horror punkové, někdy až heavy metalové, uskupení.


Na Metaprism jsem narazila náhodou na YouTube a vlastně bych se na ně ani nepodívala, kdybych si nevšimla, že mezi těmi členy je i Joey Draper. Oblíbený zpěvák se skvělým hlasem a v nové kapele? Tak proč se nepodívat, že... Měla jsem docela radost, že ho tam vidím a že má další projekt. Jenže! Dost jsem se zmýlila, když jsem čekala, že to bude fakt něco. Neskutečně mě to, co jsem viděla a slyšela, rozsekalo. A to ve špatném slova smyslu, samozřejmě. Mistr Damned zpíval skvěle (jako vždy =D XD), dával v pohodě scream i čistý zpěv, ale to bylo tak nějak vše, co na tom bylo dobré. Celá skladba "Catharsis" (podívat a poslechnout si ji můžete níže) je totiž jako něco, co bych už někdo slyšela a video taky žádný zázrak. Žádný originální nápad, jen jakési kopírování ostatních kapel (Drapera omlouvá maximálně tak to, že to neskládal), řekla bych. Popravdě doufám, že tam je Joey jen jako hostující zpěvák, protože se tam ani nehodí. On je horror punkový střeštěnec a ne tohle. Celou dobu se tam snaží zapadnout, ale o to více je vidět, jak to všechno jenom hraje. Fakt mě to stálo hodně přemáhání, abych se na to dodívala až úplně do konce. Podle mě svou energii a hlas nevyužije zrovna nejlépe, pokud v té kapele zůstane. Měl by se věnovat pořádně svému horror punkovému umění, které mu jde přeci jen ze všeho nejlépe.

Al B. Damned - Modified


Metaprism - Catharsis


Vaše Ellabi Welch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama