Al B. Damned

26. srpna 2017 v 10:40 | Ellabi Welch |  Oblíbené kapely

Al B. Damned


Jak kapela, tak i její hlavní představitel Al B. Damned (pravým jménem Joey Draper) zakládá svou image, texty a hudbu na horrorech.
V roce 2010 vydali debutové album The Darker Side Of Me, které obdrželo hodně kladé kritiky a bylo označeno za jedno z nejlepších horror punkových alb všech dob.
V roce 2013, 7. července oznámil Al B. Damned krátkou pauzu a zanechal fanouškům za stálou podporu EP The Seven, které bylo a je stále zdarma ke stažení.
V roce 2015 vydal další studiové album, tentokrát s názvem From Old Times Stake (recenze na album zde).
A tento rok by měla vyjít další a to akustická deska.Sestava: Pip (bicí), Dee (baskytara), Al B. Damned (zpěv), Kodi (kytara), Nick (kytara)

Al B. Damned je pro mě opravdovým horror punkovým pokladem. Nemyslím tím samotného zpěváka, jež vystupuje pod tímto jménem, ale celou kapelu. Líbí se mi jejich hudba, texty a celkový jejich styl. Opravdu ráda bych někdy šla na jejich koncert, i když to, že by se to někdy stalo, asi není moc pravděpodobné. =D
Proč je mám tak ráda vlastně ani nevím, ale možná to bude i částečně tím, že nejsou tak známí a já jsem ráda, že jsem je i přesto objevila a stali se tak pro mě něčím výjimeční. Chápu, že někomu můžou připadat divní atd., ale já se na to takhle nedívám.
A jak jsem se k nim vlastně dostala? =D Je pravda, že když jsem poprvé viděla Al B.-ho (myšleno teď samozřejmě jen zpěváka Joeyho Drapera) s těmi jeho kontaktními čočkami, tak jsem si říkala, co to je zase za blázna. =D Ale to mě samozřejmě neodradilo od toho, abych si jeho/je neposlechla. Vlastně o to více jsem tu hudbu slyšet chtěla. Už jen proto, jak mě zaujal hlavní představitel.
První, co jsem slyšela a viděla, byla písnička B-Movie Monster. Má trochu (možná trochu víc) praštěné video, ale o to právě jde! =D Navíc i hudebně to je fajn (Neporovnávám s metalem, ale beru to prostě jako ten horror punk). Kromě té bych rozhodně, mimo jiných, doporučila si poslechnout Modified, Mommy, Everything Can Burn, Life In Space, Queen Of Halloween 2010, Creeping Beauty Pt. 2, So Far So Bad... a mnoho dalších. XD

Creeping Beauty Pt. 2So Far So Bad

Mommy

Everything Can Burn

Life In Space

Modified

Ellabi Welch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama